24 03 2013

doctor who

doctor who |  görsel 1

 

Nisan 2013 yılında dönmek için teyit Doktor 

 

Geçerli serisi var Doktor ikinci yarısında Nisan 2013 yılında geri BBC nedeniyle ...

Hepimizin beri duymak için bekledim haber [redacted] son bir veda salladı yılında [redacted] Take Manhattan Melekler :  Doktor BBC dönüyor! Değil, ancak, Nisan kadar.

Bu, yeni baskısında teyit ediyor Doctor Who Dergisi serisi yedi (tarafından kaleme dahil olmak üzere sonuçlandırılmasına sekiz bölüm olduğunu Neil Gaiman ), hava önümüzdeki Nisan nedeniyle vardır. Tesadüfen, o yapımcı Marcus Wilson tarafından "hayranları için bir aşk mektubu" olarak tanımlanan özel ellinci yıldönümü, filme başlayacak çok ay var.

Diğer ise  kim haber, Matt Smith geçenlerde nedeniyle yıldönümü kutlamaları atağından sonra hava, Özel 2013 Noel parçası olmak umut söylemek duyuldu. Liste konuşan Smith dedi, "Biz var Doktor 50. Kasım 2013 yılında geliyor 's, ve bir tane daha sonra başka bir Noel özel olacak, ve ben bunun bir parçası olmak için umut ediyorum varsayar. "

Bu noktadan sonra onun planları ne olacak? "Geliyor gibi tüm güzel şeylerin sonu gelir. Her yıl sürebilir, ama annem hiç Doktor olmama düşüncesi donakalmış olduğunu. Gösteri yıldızı ve bensiz devam edecek. Bunu taahhüt ediyorum Gelecek yıl ve Steven Moffat ile oturup biz oradan nereye bkz. Ayrılmak acil planı yok ettik. Ben ediyorum etrafında bütün bir yıl ve uzun bir süre var olacaktır. "

0
0
0
Yorum Yaz